POMÁHÁME SPOLEČNĚ

Zde naleznete různé akce a činnosti, kterými můžete pomáhat s námi opuštěným pejskům a kočičkám


Sbírka pro kočičí azyl Znojemsko

Kapsa značky BRIT FILLETS KITTEN chicken/šťáva pro kočičky v azylu za sníženou cenu 10,- kč!

To ovšem není vše!

Každou pátou kapsičku věnujeme za nás azylu ZADRMA! 🐈

Pokud se rozhodnete azyl podpořit a chcete kočičkám zakoupit kapsičky, tak posílejte částku na účet 2701182547/2010 a do poznámky prosím zadávejte ,,sbírka pro azyl" (minimální částka je 10,- kč)

Věříme, že tato částka opravdu není velká a pokud by například 20 lidí s dobrým srdcem zaplatilo každý byť jen jednu kaspičku, tak tu máme hned 20ks kapsiček pro kočičky 🤗 🐱

Sbírka kapsiček bude probíhat do 20. 10. 2017 😊 Kapsičky pak dle finančních darů objednáme od dodavatele a do azylu zavezeme osobně. Vše také nafotíme a zveřejníme. 


Sbírka pro útulek Načeratice


Konzerva značky Nutrilove jehněčí/paté 800g pro opuštěné pejsky za sníženou cenu 35,- kč! 

To ovšem není vše!

 Každou pátou konzervu věnujeme za nás útulku ZDARMA! 🐕

Pokud se rozhodnete útulek podpořit a chcete hafanům zakoupit konzervy, tak posílejte částku na účet 2701182547/2010 a do poznámky prosím zadávejte ,,sbírka pro útulek" (minimální částka je 35,- kč)

Věříme, že tato částka opravdu není velká a pokud by například 20 lidí s dobrým srdcem zaplatilo každý byť jen jednu konzervu, tak tu máme hned 20ks konzerv pro pejsky 🤗 🐶

Sbírka na konzervy bude probíhat do 20. 10. 2017 😊 Konzervy pak dle finančních darů objednáme od dodavatele a do útulku zavezeme osobně. Vše také nafotíme a zveřejníme.