Něco málo o mě👍

Ve spodní části stránky naleznete také fotogalerii


Jsem velkou milovnicí zvířat a přírody již od útlého věku.
Tuto firmu považuji spíše za svůj splněný sen, než práci. 😊

Prošla jsme mnoha situacemi, ať už byly pozitivní, nebo negativní. Mám nyní nasbíráno několik užitečných zkušeností. Umím předvídat nepříjemné situace, které mohou nastat např. při venčení psů, při hlídání zvířat v prostorech bytu, nebo na zahradě. U pejsků znám jejich řeč těla a není pro mě problém vypozorovat jejich signály, dále si je tak správně vyložit, což může být rozhodnující v daných situacích. Zastávám názor, že s každým zvířátkem se musí pracovat pozitivně. ❤Věnuji se psychice zvířat, která je obdivuhodná a krásná. Dále se věnuji kynologii, momentálně pročítám odborné články, připravuji se na absolvování seminářů. V tuto chvíli pročítám zkušenosti zapsané v knihách od RNDr. František Šusta, PhD.

Moje zkušenosti od dětství


  • PSI - mezi pejsky se pohybuji prakticky denně od dětství, ať už mám na mysli naše a nebo v celé rodině. S pejsky umím manipulovat bez problému, ať už se jedná o velká, nebo malá plemena. Mám přehled, co se kvalitního krmiva týče, kdy Vám také mohu poradit s výběrem kvalitních krmiv, dále mohu poskytnout mé zkušenosti s některými krmivy jako např. Marp, Taste Of The Wild, Carnilove, Acana, Brit Care... Aktuálně máme v rodině dlouhosrstého Jezevčíka Nelinku, dva Středoasijské pastevecké psy Azinku a Karra, dále Bernského salašnického psa Rebečku, která byla zachráněna z množírny na Slovensku. Plemena, která jsme měli, nebo se kterými jsem se dlouhodběji setkala - Jezevčík, Leonberger, Brazilská fila, Bulmastif, Středoasijský pastevecký pes, Bernský salašnický pes, Boloňský psík, Maltézský psík, dále pejsci kříženci.

  • KOČKY- s kočičkami jsem v naší rodině také stále v kontaktu. Aktuálně máme v rodině Britskou modrou kočku jménem Lilinka. Potřeby kočiček dobře znám a také znám, co si obvykle kočky myslí o nás lidech - ,,až budu chtít, aby jsi mě hladil/a, tak příjdu sama, jinak na mě nesahej!..." :)

  • MORČATA - v tuto chvíli se aktivně věnuji morčátkům a poskytuji jim u nás dočasnou péči, azyl a hledám jim dále nové domovy, zachráněná morčátka odcházejí do adopcí za lepším životem. V současnosti mám také 5 zachráněných morčátek, která zůstala natrvalo. Vím tedy, co potřebují a jak se o ně kvalitně postarat a co např. nesmí chybět v jejich jídelníčku kuprospěchu jejich zdraví. Jídelníček morčátek je velice důležitý a musí se zakládat na opravdové kvalitě, aby jejich život mohl být bez zdravotních potíží. Krmíme např. Versele laga, Selective, Brit Guinea pig, dále 100 % různé bylinky a další zdravé pamlsky. V tomto směru mám založenou právě iniciativu Prozářit temnotu - zvířata SOS

  • KRÁLÍCI - v minulosti jsmě měli celkem 3 králíčky a mám tedy o nich také nasbírané osobní zkušenosti, jak se o ně správně a kvalitně postarat, co nejsmějí jíst a naopak co nesmí chybět na jejich jídelníčku.

  • KREČCI - v minulosti jsme měli několikrát křečky, měli jsme jich za celou dobu asi 5. Znám jací jsou to malincí hrabošové a co potřebují, aby se nenudli a také jaký je jejich jídelníček kuprospěchu jejich zdraví.

  • MYŠI- v minulosti jsme chovali několikrát myšky, měli jsme jich za celou dobu asi 10. Znám jejich aktivitu, umím je zabavit a také rozeznám, jaké dobroty si mohou dovolit kuprospěchu jejich zdraví.