Jak služby fungují


Předností je spokojenost Vašeho mazlíčka a také Vaše maximální spokojenostZARUČUJEME INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Zakládáme si na individuální péči s láskou a citem. Se zvířátkem, které nám svěříte, budeme pracovat přesně dle Vašich pokynů, nikdy neporušíme Vaše zásady, které chcete dodržet i přesto, že zrovna nejste nablízku. Jakákoliv speciální péče pro nás není problém, ať už ze zdravotních důvodů, nebo jen z Vašeho přání.
 • Pokud se bude jednat např. o pejska, který bude bázlivý ať už vůči lidem, nebo jiným psům, pak zajistíme, aby s nimi nepřišel do styku a Vašeho pejska také při venčení označíme např. žlutou stužkou, která značí, aby se kolemjdoucí s jinými psy nepřibližovali a nechali Vašemu pejskovi prostor, případně na to budou kolemjdoucí důrazně upozorněni. Budeme tak předcházet stresovým situacím Vašeho pejska. 
 • Dále vezmeme v úvahu každý další požadavek a dodržení režimu zvířátka. 


CO VZÍT ZVÍŘÁTKU S SEBOU

 • PEJSEK - potřebné množství krmení, případné léky, vodítko, obojek či postroj, v případě potřeby náhubek, oblíbený pelíšek, hračka...
 • KOČIČKA, FRETKA - potřebné množství krmení, případné léky, wc záchod s příslušenstvím, oblíbený pelíšek, hračka...
 • OSTATNÍ DROBNÍ MAZLÍČCI - potřebné množství krmení, případné léky, klec, vybavení do klece, podestýlka...


DÁME VÁM VĚDĚT O VAŠEM ZVÍŘÁTKU

Dáme Vám vědět prostřednictvím telefonního čísla, nebo prostřednictvím e-mailu, jak se Vašemu zvířátku u nás daří, nebo jak se mu daří např. na procházce. Můžeme Vám zaslat na požádání také fotku. Záleží jen na Vás, který kontakt zvolíte.NA SLUŽBU HLÍDÁNÍ VYSTAVÍME SMLOUVU

Sepsání a podepsání smlouvy je samozřejmostí, je to výhodné pro obě strany. K podepsání předem připravené smlouvy dojde při osobním setkání, nebo při předání zvířete. Smlouvu na požádání zašleme prostřednictvím e-mailu, abyste si mohli vše v klidu pročíst a případné dotazy s námi konzultovat, aby nedošlo k potížím.PLATBY ZA SLUŽBY

 • První možností je v hotovosti při předání zvířete v předem smluveném termínu, nebo na osobní schůzce před zahájením služby.
 • Druhou možností je platba na fakturu, tedy převodem na bankovní účet. 
 • Na každou platbu vystavíme doklad. Nejsme plátci DPH. Ceník za danou službu naleznete vždy v podrobnostech o zvolené službě.

OVEŘENÁ VETERINÁRNÍ KLINIKA

V případě nečekaných potíží, kdy by Vaše zvířatko potřebovalo z nějakého důvodu veterinární ošetření, máme k dispozici veterinářku přímo ve Znojmě, kterou navštěvujeme také se svými zvířatky, poskytuje také pohotovost mimo ordinační hodiny. Znovet s. r. o. Dále nám také můžete předat kontakt na Vašeho veterinárního lékaře, kterého bychom v případě nečekaných potíží navšítivili.NA HLÍDÁNÍ, NEBO VENČENÍ, NEPŘÍJÍMÁME !!

 • Psy, kteří nemají očkovací průkaz.
 • Psy a kočky, kteří nemají aplikované přípravky proti belchám a klíšťatům (např. obojek, Spot-on, tablety...)
 • Nepřijímáme zvíře, které trpí přenášející nemocí na člověka, nebo na jiná zvířata. Dále také zvíře, které je ve viditelně velmi špatném zdravotním stavu.


VYBAVENÍ, KTERÉ LZE ZAPŮJČIT

Pro Vaše zvířátko můžeme zapůjčit i naše chovatelské potřeby zdarma.
 • V případě drobných zvířat při hlídání např. klece, napaječky, misky, k dispozici výběh pro králiky a morčata.
 • V případě pejsků máme k dispozici vodítka na malé, střední a velké psy, máme také dlouhé stopovací vodítko,  aby se Váš pejsek mohl proběhnout a přitom ho budeme mít stále pod kontrolou. Dále misky, obojky a postroje různých velikostí.


MÍSTA, KDE VENČÍME

Bydlíme ve spodní části města Znojma a máme tak k dispozici více míst mimo město, např. rozsáhlé polní cesty, dále kolem řeky Dyje. Místa vybíráme taková, kde nejezdí auta a je tam bezpečno. Vše cca 5-10 minut chůze od místa bydliště. Brzy nás však čeká stěhování do domu se zahradou, takže nás čekají nové pozitivní změny. :)